Garantili Beyaz Eşya Servisi
Bulaşık makinesi  servisi olarak bu alanda pek çok markaya ait olan bulaşık makinesi ürünleri ile gerekli işlemleri yapıyor ve hasarlarını ortadan kaldırıyoruz. Sahip olduğumuz bulaşık makinası servisi hizmeti ile gün geçtikçe daha da kendimizi geliştirmeye de aklı bir çalışma yürüterek hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler kapsamında evinize gelerek cihazın durumunu inceliyor eğer uzun süreli bir süreç ise cihazınızı götürerek tadilat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 
Kısa bir süre içerisinde gerçekleşen tadilat sonucunda profesyonel bir şekilde cihazlarınız tamir ederek sizlere geri getiriyoruz. Yaptığımız tüm hizmetlerde detaylı bir çalışma yürüterek bu alanda tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Onarımı gerçekleşen bulaşık makinaları ile birlikte yeni eşyalarınızı da bağlama hizmeti veriyoruz.
 
Teknik kadromuz alanında deneyimli ve bilgili olan kişilerdir. Bizler firma olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Mekanik problemlerini anında yok ediyoruz.  En hızlı yedek parça tedarik yapan firma olmaktayız. Dünyaca ünlü olan marka üreticilerinin ürettikleri klima teknolojisine hâkimiz.
 
Tüm marka ve model bulaşık makinalarınız Orijinal Parça Değişimi ile 2 yıl garanti şekilde tamir edilmektedir. Uzman teknik servis ekibimiz donanımlı araçları ile yerinde tamir ile %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bulaşık Makinesi Servisi her türlü bakım, onarım, montaj gibi işlerinizi hızlı ve en iyi işçilik ile yapmaktadır.  

 

Bulaşık Makineleri genelde mutfakta  bulundukları için nemden ve sudan dolayı daha çabuk bozulur ve arıza durumuna geçerler.

- 0.312.427 2090

Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi

Garantili Beyaz Eşya Servisi

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Türkiye Beyaz Eşya Servisi tamir servisi, tvtamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Türkiye Geneli Teknik Servis TV Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

0.312.427 2090