Garantili Beyaz Eşya Servisi

Televizyonunuzun sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm Tv onarımlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz.
Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespiti ile Türkiye nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren servisimiz müşterilerimize kaliteli garantili güvenilir hızlı bir hizmet vermektedir,siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.Bize güvenip te cihazlarını teslim eden müşterilerimize teşekür ediyor bu güven karşısında bizde işimizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyoruz.
TV Tamirinde tüm televizyonlar için markasına göre uzmanlaşmış deneyimli kadro ile lcd tv tamir servisi,plazma tamir merkezi,tv tamir servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

TV Tamirinde tüm markakar için her zaman hizmetinizdeyiz.

- 0.312.427 2090

Garantili Beyaz Eşya Servisi

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Türkiye Beyaz Eşya Servisi tamir servisi, tvtamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Türkiye Geneli Teknik Servis TV Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

0.312.427 2090