Garantili Beyaz Eşya Servisi
Çamaşır Makinesi servisi hizmetinde,  onarım ve montaj işlemlerinin yanı sıra bakım hizmeti de verilmektedir. Bu alanda profesyonel ve sertifikalı ustalarla birlikte adrese gelinerek, makinenin arıza tespiti yapılır, onarım ve bakım ihtiyaçları karşılanarak tarafınıza teslim edilir.
 

% 100 Garantili Çamaşır Makinesi Servisi

Yetkili servis hizmetleri kapsamında, çamaşır makinesinin marka, model ve kullanım süresi dahilinde analizler yapılacaktır. Suyla yoğun temas etmesi dolayısıyla uzun süre kullanımlarda kireçlenme ya da birikinti sorunları yaşanabilmektedir. Türkiye çamaşır makinesi servisi hizmetiyle, makinenin arıza noktalarının bulunması aynı zamanda nedenlerinin araştırılarak kullanıcının bilgilendirilmesi gerekmektedir. Suyun aşırı kireçli olması, gereksiz deterjan kullanımı ve deterjan markası da dahil olmak üzere makinenin iç mekanizmasında sorunlar yaşanmasına neden olunabilmektedir. Bu aşamada, makinenin iç temizliğinin yapılması, arızasının giderilmesi aynı zamanda kullanıcının uyarılması alanında profesyonel olan sertifikalı ustalar tarafından gerçekleştirilecektir. Doğru bir kullanım her zaman makinenin ömrünü uzatacağı gibi bununla birlikte performansından da hiçbir şey kaybetmemesini sağlayacaktır.

 

Çamaşır Makineleri genelde banyoda bulundukları için nemden ve sudan dolayı daha çabuk bozulur ve arıza durumuna geçerler.

- 0.312.427 2090

Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Garantili Beyaz Eşya Servisi

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Türkiye Beyaz Eşya Servisi tamir servisi, tvtamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Türkiye Geneli Teknik Servis TV Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

0.312.427 2090