Garantili Beyaz Eşya Servisi
Televizyon Yetkili Teknik Servisi Garantili Hizmet.Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak tüm bölge mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. 20 yıllık deneyim ile işinde uzman nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermekte. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız.
Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Televizyon marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek orjinal yedek parçaları tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.
Televizyon servisimiz yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.
Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için istediğiniz gün ve saatte televizyon servisini arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen televizyon servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.

Televizyon Yetkili Teknik Servisi Garantili Hizmet

- 0.312.427 2090

Türkiye Weston Televizyon Servisi

Garantili Beyaz Eşya Servisi

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Türkiye Beyaz Eşya Servisi tamir servisi, tvtamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Türkiye Geneli Teknik Servis TV Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

0.312.427 2090